«Νους υγιής εν σώματι υγιεί!…Ποιητής Ιούνιος Ιουβενάλης (60 – 127 μΧ)» Το να σαι Έλληνας σημαίνει να αγαπάς τον αθλητισμό. Το να αγαπάς τον αθλητισμό σημαίνει ότι κατέχεις την ομορφιά. Το να αγαπάς τα αθλήματα που βγήκαν κατευθείαν από την
«Νους υγιής εν σώματι υγιεί!…Ποιητής Ιούνιος Ιουβενάλης (60 – 127 μΧ)» Το να σαι Έλληνας σημαίνει να αγαπάς τον αθλητισμό. Το να αγαπάς τον αθλητισμό σημαίνει ότι κατέχεις την ομορφιά. Το να αγαπάς τα αθλήματα που βγήκαν κατευθείαν από την